ריקה | אודות

אודות

ריקי איובי נחום - צורפת ,מעצבת תיקים ותכשיטים, יזמית, עוסקת בחינוך, אמנות ופילוסופיה יהודית.

"אני שואבת את השראתי מעולמות תוכן  מגוונים; אני מפרקת, ממזגת  ויוצקת פרשנויות חדשות  הבאות לידי ביטוי בעיצובים בעלי אופי ייחודי ומעניין"
 
כל חיי אני יוצרת בחומר לצד עשייה חינוכית עשירה. אני פועלת במרחבים ובעולמות תוכן מגוונים, המתמזגים, מזינים זה את זה ומעצבים את  זהותי. מאז ומתמיד היתה היצירה מרכיב משמעותי בזהותי ולאורך השנים קבלה צורות וביטויים שונים בעולמי האישי והמקצועי. בשנים האחרונות, החיבור לחומר והתשוקה לעיצוב תפסו מקום מרכזי בחיי.
לפני כשנה (2017) יצאתי למסע אישי להגשמת חלום  והקמתי  את  RIKA - מותג לעיצוב תיקים, תכשיטים ייחודיים.
היום, RIKA היא בימה מרכזית בחיי ומהווה עבורי מרחב מרתק של למידה ויצירה רב תחומית, בו באה לידי ביטוי זהותי הצבעונית: אהבתי לפילוסופיה ולאמנות, והחיבור לצורות , חומרים ולמה שביניהם. אני שואבת את השראתי מהעולמות המגוונים בהם אני עוסקת, ומהחיבורים והקשרים שביניהם. אני מייבאת רעיונות, חומרים וצורות מעולם אחד למשנהו, מפרקת, מחברת ומייצרת רעיונות חדשים הבאים לידי ביטוי בעיצובים בעלי אמירה ייחודית ועדכנית. אני יוצרת תיקים ותכשיטים במגוון ובשילוב חומרים, בקווים נקיים ובעיצוב מוקפד. כל פריט נעשה  בעבודת יד, באהבה ובתשומת לב לכל פרט. 
אופנה עבורי, היא שפה וכלי לביטוי אישי. כל אישה בעיני, היא יוצרת המעצבת את זהותה וחזותה.   אני מאמינה שמה שהופך פריט אופנה לחדשני ו'אחר',  היא האמירה האישית  והייחודית שכל אחת יוצקת בו. אני מזמינה אותך לבחור בעיצובים שלי, לצקת בהם את האמירה האישית שלך ולעצב לעצמך מראה ייחודי, בסטייל שלך!

תהני ותתחדשי
באהבה
RIKA

 

ריקה - תיקים מעוצבים
אולי יעניין אתכם גם
מבחר ייחודי של תיקים ותכשיטים
השארו מעודכנים!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.